Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Ласкаво просимо в форум Kunena! [/ B]

Розкажіть нам, і нашим користувачам, хто Ви, що Вам подобається, і чому Ви стали учасником цього сайту.
Ми вітаємо всіх нових учасників і сподіваємося бачити Вас багато!

ТЕМА: дитячі іграшки

дитячі іграшки 2 тижнів 3 г. тому #325995

  • Виолетт
  • Виолетт аватар
  • АВТОНОМНО
  • Новачок
  • Дописи: 3
  • Доля: 0
Є якісь критерії вибору?

Дитині 10міс, але в принципі і на більш старший вік цікавить. Як зрозуміти, які хороші/погані? У які краще і довше грають? Може, фірми якісь? Або в плані машинок загалом усе одно?

Улюблене заняття сина катати машинки. У нас поки тільки ікеївські вантажні 3 штуки. Ще одна велика полісся з рухомим кузовом, але вона так гримить, що я її сховала, хоча дитині подобається))
Адміністратор заборонив доступ на запис.

дитячі іграшки 2 тижнів 3 г. тому #325996

  • Irrinka
  • Irrinka аватар
  • АВТОНОМНО
  • Новачок
  • Дописи: 5
  • Доля: 0
на цей вік подивіться вікінг тойс, у них прям такий приємний пластик на дотик і хороший хід.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

дитячі іграшки 2 тижнів 2 г. тому #325997

  • Irrinka
  • Irrinka аватар
  • АВТОНОМНО
  • Новачок
  • Дописи: 5
  • Доля: 0
Раджу хороший магазин дитячих товарів Антошка, тут є абсолютно все що стосується дітей не тільки іграшки. Тут ви зможете підібрати іграшки для хлопчиків та дівчаток, якість всіх товарів відмінна, тільки оригінали продають. У мого сина улюблені іграшки це ж звичайно дитячі машинки https://antoshka.ua/ua/igrushki/mashinki-i-tehnika.html А в Антошці ну дуже великий вибір, механічні, інтерактивні, популярні хот вілси та багато інших. За ціною приємно, можна купувати не по одній)Тому, що є класні акції та знижки, за ціною одної можна навіть придбати дві. Дивіться весь каталог, тут найкращий асортимент, все в наявності.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Час відкриття сторінки: 0.167 секунд
Працює на Форум