натуральне оливкове милоФірма "Ігія" також має засоби по догляду за важкохворими. Одне з них, це є натуральне оливкове мило - і це 100% натуральний продукт. Воно не містить інгредієнтів тваринного походження або штучних барвників. Глибоко зволожує, пом’якшує,  живить шкіру. Стимулює кровоносні судини, поліпшує кровообіг і нервові закінчення шкіри. Очищує пори, пом’якшує та дезінфікує. У той же час натуральне мило корисне навіть здоровим людям, адже воно універсальне - підходить для догляду за будь-яким типом шкіри.

  Оливкове мило найніжніше з усього асортименту мил, тому з нього без додаткових добавок  роблять мило для дітей і для тяжко хворих лежачих людей з пролежнями та поверхневими ранами. Піна такого мила тонкопориста, стабільна, зволожує шкіру, захищає від бактерій і дає можливість шкірі отримати рослинні білки,мінерали, вітаміни A,B,C,E,F,K амінокислоти, олеїнову кислоту,лецитин, та протеїн.


  судокремSudocrem - для місцевого лікування; пелюшкового висипу, пролежнів, поверхневих ран, айкне,відмороження 1 ступеня , дерматозів різної етіології (екземи,сонячної еритеми), попрілостей , незначних термічних опіків, - мацерац.
1 гр. крему містить; цинку оксид 15,25%, бензоловий спирт 0,39%, бензол бензолат 1,01%, бензол циннамат 0,15%.


  ланолінЛанолін - (гіпоалергенний), вода очищена, натрію бензонат, парафін, віск бджолиний синтетичний, віск мікрокристалічний,сорбитан сесквіолеат, пропіленгліколь, линалілацетат

 ароматизатор лаванди. рідкий парафін, антиоксидант, який містить пропіленгліколь 60%, лимонну кислоту 20%, бутильований гідроксіанізоль(Е 320) 20%.

 

   Термін "пролежні" можна сказати, коли почервоніння не зникає через 45 хвилин саме без постороннього вмішання. У більш запущених випадках, виразки можуть вплинути на м'язи, та навіть досягти кістки. І в результаті цього потрібна профілактика, лікування, і в самих гірших випадках - хірургія ...

проти пролежневий матрац  Саме головне в цьому це є доступ кисню до клітин шкіри, це може забезпечити проти пролежневий матрац. Ні для кого не секрет, що пролежні, це вже мертві тканини. Тому необхідно, видаляти їх. Тому як мертві тканини, вже на жаль, не може зцілити. Якщо мертві тканини не видаляється, то можуть заразитися сусідні. Тому єдине лікування виходить хірургічне. Хірург (лікар, або медсестра фахівець) видаляє всі мертві тканини.  Рана промивається водою з оливковим  милом, робиться це для того, щоб природні бактерії зміцнили пошкоджену область тканини. Також є спрей-порошок Неоміцин для нанесення на шкіру.

  Для особистої гігієни в нас є стандартні та найбільш необхідні товари, такі як кусачки та пилочки для обрізки нігтів та кутиків пальців, судно призначено для хворих людей і людей похилого віку. Судно підкладне може використовуватися як у медичних установах, так і в побуті. Призначено для забезпечення умов індивідуальної санітарної гігієни лежачим хворим при відправленні природних потреб. Являє собою суцільнолиту пластмасову конструкцію. Виготовляється з поліпропілену блакитного кольору. Судно стійке до дії агресивних рідин організму людини.

Також в нас є  посудини та мочалки для того щом можна було зручно та легко помити лежачого хворого ну і контейнери для таблеток, в який можна відкласти та посортувати у відповідних дозах, назначені препарати лікарем, на декілька днів наперед.

кусачки для нігтів судно для лежачих хворих посуда для вмивання контейнер для таблеток

 

 ячейки для таблеток