Ходунки для інвалідів ЧернівціХодунки - засіб реабілітації , призначений для полегшення пересування літніх людей та реабілітації після різних травм або захворюваннями опорно-рухового апарату .

Ходунки бувають стаціонарні , крокуючі , на 2 , 3 , 4 колесах. Вони надають стійкість хворому і зменшують навантаження на ноги. Ходунки полегшують пересування по кімнаті, чи надворі і рекомендується людям похилого віку. Ними можна користуватися в період реабілітації після операцій та тривалих хвороб.

Всі моделі ходунків дозволяють зберегти хворому рівновагу і в той же час з ними можна легко переміщатися, оскільки в їхній конструкції використовуються переважно алюміній. Ходунки мають невелику вагу - 2,3 - 2,5 кг, але при цьому вони досить міцні. Ви можете підібрати ходунки для інвалідів складні «крокуючі» або більш мобільні - з двома колесами або на чотирьох колесах.

  Зручною моделлю ходунків для інвалідів є ходунки, які мають сидіння, а також спеціальне кріплення для тростини, крім того вони регулюються по висоті. Великою популярністю користуються складні дворівневі ходунки, так звані, "2 в 1". Вони мають поручні, розташовані в двох рівнях, що полегшує вставання з положення "сидячи". Ці ходунки можуть бути використані як поручні для унітазу також допоможуть хворому самостійно піднятися з положення «сидячи», наприклад, з ліжка.Ходунки Чернівці

  Якщо уважно розглянути саму конструкцію даного реабілітаційного засобу, то стане зрозуміло, що це рама, з чотирма закінченнями, виготовлена ??з гнутих трубок легкого металу, як правило, алюмінію, обладнана спеціальними ручками для опори на них. В даний час представлений широкий вибір таких пристосувань:

  • ходунки для інвалідів;
  • для літніх людей і для людей похилого віку.

  Відновити опорно-руховий апарат допоможуть найбільшою мірою найбільш прості ходунки - крокуючі. З їх допомогою можна повністю імітувати процес руху - переставляючи по черзі ноги і пересуваючи раму. Багато сучасних моделей оснащують сидінням і кошиком для зберігання речей. Для тих, хто буде пересуватися на відкритому повітрі, створені складні конструкції. Оптимальним варіантом для тих, у кого виражена слабкість рук, стануть ходунки з коліщатками. Розроблені моделі з системою гальмування та колесами повороту, їх можна відрегулювати по висоті і виконати ряд інших функцій.

  Як видно, це реабілітаційний засіб набагато зручніший і практичніший, якщо порівнювати його з милицями і тростиною. У багатьох випадків ходунки навіть здатні замінити інвалідну коляску для дорослих. У будь-якому випадку, перш ніж остаточно визначитися з вибором, слід проконсультуватися з нами та уважно ознайомитися з усіма представленими моделями. Слід звертати найпильнішу увагу на наступні моменти:Ходунки для пристарілих Чернівці

  • ходунки допоможуть у значній мірі поліпшити координацію рухів;
  • їх можуть використовувати для пересування літні люди та інваліди; 
  • ходунки допоможуть зберегти рівновагу, знижуючи при цьому навантаження на ноги.

  Якщо порівнювати їх з милицями або тростиною, то ходунки для інвалідів здатні забезпечити більшу ступінь стабільності і стійкості пацієнтів завдяки широкій рамі, що надає кращої стійкості, як поперечної, так і поздовжньої. При порівнянні з інвалідними кріслами можна не відзначити, що ціна на ходунки набагато привабливіша, і при цьому вони значно комфортабильніші та практичніші.