медичне ліжко Медичне ліжко і інша медичні меблі: що потрібно для зручності хворого? Вже кілька років багато компаній продають різне медичне обладнання, покликане полегшити життя хворого, як при стаціонарному лікуванні, так і в домашніх умовах— Це інвалідні візки, різні медичні прилади, меблі і, звичайно, ліжка.     Медичні ліжка — це високотехнологічний продукт сучасності, виготовлений з міцних і екологічно безпечних матеріалів і відповідає всім стандартам якості.

  Ліжко медична необхідна для хворих, які страждають захворюваннями серцево-судинної і нервово-м’язової системи. Стандартна медична койка володіє наступними параметрами:

Маса без упаковки 75 кг, з упаковкою — 78 кг;

Висота поверхні ложа — 510мм;

Кут нахилу головної секції (кількість секцій варіюється від двох до чотирьох) — від 0 до 45 градусів, а ножний — від 0 до 30;

Номінальне навантаження на ліжко — 150 кг; ліжка для хворих

  Зараз випускаються не тільки функціональні ліжка, але й моделі для лежачих хворих, надзвичайно затребувані в лікарнях, клініках, санаторіях, пансіонатах, центрах реабілітації та в стоматологічних клініках. Ліжко медичне для лежачого хворого — це модель, виконана з кислотостійкі високоякісних синтетичних матеріалів, наприклад, пластмас, ламінату, нержавіючої сталі, ДСП і т. д. Ігія в Чернівцях включає в себе безліч різноманітного обладнання, у числі якого: штативи для вливання фізіологічного розчину, масажні та оглядові кушетки, медичні ширми, лабораторні стільці та анестезіологічні столики, столики для хірургів і т. д.

Весь список можна перераховувати годинами. Але все-таки зараз медичні ліжка користується найбільшою популярністю, так як вона володіє саме тієї функціональністю, яка допомагає всім хворим, якнайшвидше одужати, або, якщо повне одужання, на жаль, неможливо, хоча б відчути себе максимально комфортно. Медичне ліжко

Ліжка, використовуються для зручності хворих, класифікуються на декілька підвидів: загально лікарняні для відділень травматології або центрів опіків, загально лікарняні відкидні підліткові, акушерські, бариатричні, для пацієнтів які страждають кістково-суглобним туберкульозом, холерою, а також для психічно та інфекційно хворих людей. Крім того, в деяких ліжках передбачений механізм підведення підкладного судна, що дуже зручно для людей, яким протипоказано рухатися.